Podrobnosti k již realizovaným besedám.

Můj africký příběh - ONLINE


Datum: 12. prosince 2022, Čas: 18:00
Město a místo: ONLINE

Cestovatelka, spisovatelka a bývalá dobrovolnice Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací. Přijďte si poslechnout, co ji přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Její poutavé vyprávění  o Keni je doplněné fotografiemi a videem.

V den besedy se připojíte přes tento odkaz. Jediné, co k účasti potřebujete, je počítač s připojením na internet. Nemusíte si stahovat žádný program. Po kliknutí na odkaz jen kliknete na "Pokračovat v tomto prohlížeči" (podporované prohlížeče Chrome a Edge), napíšete své jméno (stačí křestní) a už se účastníte besedy. NESTAHUJTE PROGRAM MS TEAMS, není to potřeba.

Kvůli kvalitnějšímu přenosu vás poprosím, abyste měli během besedy vypnutou kameru a ztišený mikrofon. Když se budete chtít na něco zeptat, tak si ho samozřejmě můžete zapnout. Přihlaste se, prosím, chvíli před 18. hodinou, abychom v 18:00 opravdu mohli začít. Přihlašování bude možné od 17:45.

V případě, že by jste se chtěli připojit z mobilního zařízení, je potřeba si stáhnout mobilní aplikaci MS Teams a zdarma se registrovat. Aplikaci najdete v Apple Store případně Google Play. Hledejte Microsoft Teams s modrou ikonkou.

Prodejní stánek - International school of Prague


Datum: 12. listopadu 2022, Čas: 10:00-14:00
Město a místo: International school of Prague

Můj africký příběh - Bystřice u Benešova


Datum: 1. října 2022, Čas: 17:00
Město a místo: Divadlo u Jelena

Můj africký příběh - Říčany


Datum: 6. září 2022, Čas: 14:00
Město a místo: Domov Pod Kavčí Skálou

Prodejní stánek - ZOO Dvůr Králové


Datum: 13.-14. srpna 2022, Čas: celý den
Město a místo: ZOO Dvůr Krílové nad Labem

Africké dny - víkendové tržiště

Můj africký příběh - Rychnov nad kněžnou


Datum: 9. května 2022, Čas: 17:00
Město a místo: Knihovna Rychnov nad kněžnou

Keňa očima spisovatelky - Mníšek pod Brdy


Datum: 26. a 28. dubna 2022, 
Město a místo: ZŠ Mníšek pod Brdy

Během dvou dnů čtyři besedy pro žáky prvních až třetích ročníků ZŠ Mníšek pod Brdy

Můj africký příběh - Praha


Datum: 26. března 2022, Čas: 16:00
Město a místo: Music club Radost FX

Kontrasty Keni - Jablonné nad Orlicí


Datum: 6. března 2022, Čas: 17:00
Město a místo: Městská knihovna Jablonné nad Orlicí

Beseda o cestách do Keni


Datum: 23. února 2022, Čas: 19:00
Město a místo: Cafe bar Citadela, Litvínov

Můj africký příběh - Velká Bíteš ONLINE


Datum: 27. ledna 2022, Čas: 17:00
Město a místo: knihovna Velká Bíteš

Beseda proběhne ve spolupráci s knihovnou Velká Bíteš.

Cestovatelka, spisovatelka a bývalá dobrovolnice Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací. Přijďte si poslechnout, co ji přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Její poutavé vyprávění  o Keni je doplněné fotografiemi a videem.

V den besedy se připojíte přes tento odkaz. Jediné, co k účasti potřebujete, je počítač s připojením na internet. Nemusíte si stahovat žádný program. Po kliknutí na odkaz jen kliknete na "Pokračovat v tomto prohlížeči" (podporované prohlížeče Chrome a Edge), napíšete své jméno (stačí křestní) a už se účastníte besedy. NESTAHUJTE PROGRAM MS TEAMS, není to potřeba.

Kvůli kvalitnějšímu přenosu vás poprosím, abyste měli během besedy vypnutou kameru a ztišený mikrofon. Když se budete chtít na něco zeptat, tak si ho samozřejmě můžete zapnout. Přihlaste se, prosím, chvíli před 17. hodinou, abychom v 17:00 opravdu mohli začít. Přihlašování bude možné od 16:45.

V případě, že by jste se chtěli připojit z mobilního zařízení, je potřeba si stáhnout mobilní aplikaci MS Teams a zdarma se registrovat. Aplikaci najdete v Apple Store případně Google Play. Hledejte Microsoft Teams s modrou ikonkou.Zůstaňme v kontaktu:

Ať Vám nic neunikne! Afroservis pro Vás. Vždy, když uveřejním nový afročlánek či nějaké jiné africké novinky, tak dostanete krátkou zprávu. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit, Vaši adresu nikomu nepředám.


Dechberoucí příběh Nebe nad Zanzibarem

Ponořte se do magického světa dobrodružných, romantických a napínavých příběhů. Afrika... to je kontinent, kde necháte kus Vašeho srdce.
Mediální partneři:

Lemito Media Ghetto Zouk Lavickyzadarmo.cz Rail reklam

Lavicky.cz Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR Kašpar PR Jooble

Urologická klinikaPodporuji:

Lékaři bez hranic Pes pro tebe