Mé knihy nejen o Africe a cestopisy z celého světa


Obchodníci s dětmi

Po líbánkách se Izabela vrací s manželem zpět do Keni. Doufala, že konečně otěhotní, ale je opět zklamaná. Začne se proto zajímat o adopci a dozví se, že v nigerijském sirotčinci pro ni mají dítě. Vše se zdá být na dobré cestě, dokud si Izabela nezačne uvědomovat podivné okolnosti možné adopce. Pustí se proto do nebezpečného pátrání, které předčí i její nejhorší obavy.

Více o knize Obchodníci s dětmi

Objednat v e-shopu

319 Kč

Můj africký příběh

Můj africký příběh je jakousi zpovědí nejen pro autorčiny čtenářky a čtenáře, které zajímá, jak se dostala do Afriky a k psaní knih z afrického prostředí. Inspirovat a motivovat může i milovníky Afriky, cestovatele, snílky, dobrovolníky či začínající spisovatele.

Dozvíte se také, proč se autorka z nadšeného dobrovolníka, který chtěl spasit celou Afriku, stala téměř odpůrcem rozvojové pomoci nebo jak se jí podařilo během několika let vydat devět románů u tří renomovaných nakladatelství, zaplnit diář besedami a stát se první českou spisovatelkou publikovanou v Keni.

Nechybějí ani vtipné příhody z afrického putování, situace, kdy šlo Haně o život, nebo informace ze zákulisí jednotlivých románů.

Více o knize Můj africký příběh 

Objednat v e-shopu

299 Kč

Bouře nad savanou

Novinářka Nora se při záchraně keňského chlapce dostane na stopu vraždící sekty Mungiki. Její činnost nezůstane bez povšimnutí a Nora brzy nachází výhružné vzkazy. Spolu s kolegou Paolem se přesto vydává neohroženě po stopách keňských zločinců a riskuje vše pro ty, o nichž netuší, jestli jsou  ještě naživu.

Více o knize Bouře nad savanou

Objednat v e-shopu

269 Kč

Nezlomný

Skutečný příběh plný bolesti, strachu, vzdoru a odhodlání.

Njoro musel opustit v sedmi letech matku, která byla závislá na alkoholu a mlátila ho. Začal žebráním, ale brzy mu nezbylo než krást. Život v gangu provázelo znásilňování i lynčování. Zákon ulice ho natolik poznamenal, že se možná nedokáže dostat z úplného dna, ani když mu někdo podá pomocnou ruku.

Více o knize Nezlomný

Objednat v e-shopu

269 Kč

Děti nikoho

"Pokud máte chuť ronit slzy beznaděje i štěstí nad osudy afrických obyvatel, určitě mohu knihu Děti nikoho doporučit. O její čtivosti svědčí i fakt, že se dostala do úzké nominace 20 knih na serveru DatabazeKnih.cz. Přesvědčete se tedy sami."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Děti nikoho

Objednat v e-shopu

229 Kč

Smrtící byznys

"Nesmírně čtivý a napínavý příběh, který vás donutí přemýšlet o nespravedlnosti světa, o moci peněz a chamtivosti lidí."
Nela Boudová

"Od první věty čtivé, zasvěcené, napínavé a odvážné. Doporučuji!"
Tereza Kostková

"Silný... úžasný... nemám slov."
Bob Klepl

Více o knize Smrtící byznys

Objednat v e-shopu

249 Kč

Lovci lebek

"Stručné, syrové, ale velmi zdařilé... Divila bych se, kdyby tato kniha nevzbudila značný rozruch."

knižní blogerka Michaela Rubášová

 

Více o knize Lovci lebek

Očarovaná

"Očarovaná je exkurzí do země, ve které číhá řada nebezpečí. Hindráková je výborná vypravěčka, která dokáže několika větami popsat prostředí a navodit atmosféru. Pusťte se do strhujícího příběhu o zemi, kde neplatí žádné z našich pravidel."

Veronika Černucká, Knihcentrum revue 

Více o knize Očarovaná

Objednat v eshopu

240 Kč

Dobrovolnice

"Musím přiznat, že jsem knihu přečetla během jednoho odpoledne, opravdu jsem měla problém se od ní odtrhnout. Místy jsem se napětím kousala do rtů a v některých chvílích mi po tvářích stékaly slzy. Román prostě rozbouří vaše emoce a přináší i pozitivní energii, které je dnes tolik potřeba."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Dobrovolnice

Objednat v eshopu

219 Kč

Karibu Keňa

"Milovat knížky z Afriky mě naučil Wilbur Smith. Hned, jak jsem od něj přečetla první knihu, věděla jsem, že chci přečíst o tomto kontinentu vše, co se dá. Proto jsem byla nadšená, když jsem viděla, že Hana Hindráková napsala „Karibu Keňa“. Je to kniha napínavá a tajemná, jako Afrika sama."

Martina Bubeníková, lidovky.cz

Více o knize Karibu Keňa

Objednat v e-shopu

219 Kč


Po rozkliknutí detailu knihy se dozvíte více o knize samotné i o tom, kde se dá kniha koupit. Kde je možné, dávám ke stažení krátkou ukázku v PDF.


Dechberoucí příběh Nebe nad Zanzibarem

Ponořte se do magického světa dobrodružných, romantických a napínavých příběhů. Afrika... to je kontinent, kde necháte kus Vašeho srdce.
Mediální partneři:

Lemito Media Ghetto Zouk Rail reklam

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR Jooble Urologická klinika