Ohlasy od čtenářů 2024


Vaši knihu Obchodníci s dětmi jsem přečetla jedním dechem. Je neskutečné, co vše se ve světě děje. Se sestrou jsme Vašimi velkými obdivovatelkami, vlastníme téměř všechny Vaše knihy. Přeji mnoho sil, zážitků, zdraví a ať máme od Vás spoustu zajímavých příběhů.
Zuzana Jiříková, leden 2024

Ohlasy od čtenářů 2023


Jedním dechem jsem přečetl Vaši knihu Obchodníci s dětmi a jde mi jako gynekologovi a porodníku mráz po zádech z toho, co se asi odehrává denně na "černém kontinentu“. O to více oceňuji Váš podíl ve snaze zlepšit život afrických žen a dětí a touto knihou informovat nezasvěcené.
MUDr. Ivan Mrkáček, prosinec 2023

Dočetla jsem knihu Obchodníci s dětmi …. díky za otevření tohoto tématu. Člověk má zase o čem přemýšlet. Posilám jako povinnou četbu do svého okolí.
Kateřina Kubíková, prosinec 2023

Dobrý den, paní Hano – pokud vás tak mohu oslovit. Právě jsem dočetla čtvrtou Vaši knížku – Smrtící byznys. Musím říci, že se od Vašich knížek nelze odtrhnout, ještě že jsem důchodkyně a mohu číst a číst. Váš ženský pohled a styl psaní mě naprosto uchvátil. Přála bych si, aby Vaši knížku četlo víc našich naštvaných občanů, kteří si myslí, jak se nám nedobře žije. Těším se opět do knihovny na další čtení od Vás a moc Vám děkuji i za to smutné čtení. Přeji vám hodně tvůrčích úspěchů.
Jaroslava Janďourková, prosinec 2023

Právě jsem dočetla Vaši knihu Obchodníci s dětmi, musím říci, že se mi velice líbila. Měla jsem to "zhltnuté" během dvou dnů .... Příběh je velice poutavý a čtivý. Patřím také mezi lidi, kteří mají rádi Afriku, neříkám, že jsem tam byla mockrát, ale pár zemí jsem již navštívila :-). Určitě budu ráda, pokud si mě zařadíte mezi lidi, kteří se zajímají o cokoliv afrického :-). Moc děkuji a přeji do budoucna jak Vám tak i nám hodně podobných knížek. 
Gabriela Vitásková, listopad 2023 

Milá Hano Hindráková, i když je pravděpodobné, že si zprávu ani nepřečtete, nedá nám to Vám nenapsat. Jsme 3 kamarádky, zároveň i kolegyně, které se denně vidí v práci a podporují se, jak jen to jde. Všechny hodně čteme a knihy milujeme. Proto jsme se rozhodly založit si vlastní knižní blog. Nyní je to jediná věc, která nám dává radost a naději. Díky knihám jsme schopné na problémy v práci nemyslet. Vytváříme si knižní výzvy, kdy si z určeného seznamu knih vylosujeme tu, kterou musíme přečíst. Poté se sejdeme v dobré restauraci, sdělíme si zážitky, názory na knihu a vše na blog zapíšeme. Tentokrát padla řada na Vás a Vaši knihu „Dobrovolnice". Četla se jedním dechem. Mockrát za příběh děkujeme. Měly jsme potřebu Vám to napsat. Budeme rády i za malou reakci, pokud to nebude možné nic se neděje. Rozhodně máme v plánu si přečíst další vaše příběhy.
Čtenářky z Věže, říjen 2023

Dobrý den, Hanko, přečetla jsem právě Vaši knížku Můj africký příběh, kterou jsem si půjčila od kolegyně v práci a dle instrukcí v závěru tedy píšu, protože jste mi udělala radost. Kniha se mi líbila, připomněla mi chvíle, kdy jsem sama strávila několik týdnů v Africe snahou trochu přispět této "nebohé" zemi. A stejně jako Vy jsem došla k závěru, že to nejlepší, co pro tuto krásnou zemi můžeme udělat, je neplést se jim do cesty. Z nostalgie jsem si u Vás tedy objednala alespoň pár drobností pro radost a další knihu na čtení. Přeji, ať se Vám i Africe daří.
Petra Hutařová, březen 2023

Milá Hanko, s velkým nadšením jsem dočetla knihu Můj africký příběh, moc se mi líbila, jako všechny Vaše knížky. Každý den jsem se těšila na večer, až se do knížky začtu, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Už se těším na další novou knihu.
Jitka Šafaříková, leden 2023

Ohlasy od čtenářů 2022


Dobrý den, srdečně vás zdravím. Vaši knihu Smrtící byznys jsem přečetla jedním zátahem, je velmi krásně napsaná, dobře se čte a musím Vám složit poklonu, já bych tam nevydržela ani minutu. Můžete být na sebe hrdá. Mám smíšené pocity oči, zalité slzami, jak to v dnešním světě chodí a Vám opravdu moc děkuji za osvětu. Každý jeden zachráněný život je prostě prima. Děkuju moc za čtení.
Iveta, červen 2022

Bouře nad savanou – to byla nádhera! Děkuji za tak krásný příběh. Doslova jsem to zhltala za 2 dny… Žiju s rodinou na Zanzibaru a tak mi je jakýkoliv příběh o Africe blízký. Mějte se krásně a pište! 
Daja Polanská, březen 2022 

Právě jsem dočetla jedním dechem Vaši knihu – Svítání nad savanou. Moc dobře se mi četla, zaujala mě hned od začátku. A to kniha musí. Člověk se potom rád ke knize vrací. Mám ráda knihy z afrického prostředí. Těším se, až si v knihovně zapůjčím další knihy, které jste napsala.
Marie Sohlichová, únor 2022

Dobrý den paní Hindráková, dovoluji si Vám poděkovat za krásnou knížku "Můj africký příběh", kterou jsem právě dnes dočetla. Shodou okolností právě teď sleduji nádherný film " Vzpomínky na Afriku"....kde jste také citovala větu baronky Blixenové .... "měla jsem farmu v Africe".... Vaše knihy i tento film jsou prostě úžasné !!!! Ještě jednou děkuji za krásné zážitky při čtení Vašich příběhů. 
Vlasta Sýkorová, únor 2022

Včera jsem přečetla Vaši knihu Můj africký příběh, kterou jsem společně s náramkem s myšlenkou dostala k Vánocům. Jen chci říci, že se mi velmi líbila a z Vaší činnosti jsem nadšená. Obdivuji Vaši odvahu a dobrosrdečnost. Kniha je velmi inspirativní a čtivá. Jistě si koupím ještě nějakou a k náramku přidám náušnice. Snad se vám bude nadále dařit jak v práci autorské, tak v práci dobrovolnické a mnohokrát ještě pojedete do Keni. Přeji vám mnoho štěstí.
Julie Pospíšilová, leden 2022

Dobrý den Hanko, dočetla jsem Vaši knihu "Můj africký příběh". Jsem úplně nadšená Vašimi příběhy i vlastně odvahou. Moc Vám fandím. Kniha se mnou poputuje za měsíc do Keni, protože jsou tam postřehy a informace, které určitě využiji. Děkuji za čtenářský zážitek a přeji Vám ještě spoustu autorských počinů a pevné zdraví.
Mirka Knollová, leden 2022

Ohlasy od čtenářů 2021


Dobrý den paní Haničko, dočetla jsem Vaši poslední knihu Můj africký příběh. Byla moc zajímavá. Mám rada Vaše vypravování o Africe. Jen si říkám, co jste si užila a hlavně vytrpěla. Neumím si představit, jak jste tam mohla existovat. Prostě je to Afrika.
Anna Osičková, prosinec 2021

Ohlasy od čtenářů 2019


Moc Vám děkuji za knihu Nezlomný. Přečetla jsem ji jedním dechem... prostě na čtení užasná, ale když se zamyslím nad osudem těch dětí, tak je to hrůza. Již se těším na další knihu, i když bude s jinou tématikou.
Jana Juráňová, březen 2019

Knihu Nezlomný jsem dočetla, je to dech beroucí příběh. Napsala jste to skvěle. Jako u všech Vašich románů mi šel pod textem film, tentokrát velmi drsný. Je skoro zázrak, že skončil tak dobře. Několikrát jste mě během čtení rozbrečela. Každý by si měl Nezlomného přečíst. Čím dál víc si myslím, že jsme my Evropané, a nejen my, samozřejmě, arogantní rozmazlení hlupáci, kterým vůbec nedochází, že svět má i jiné a velmi brutální dimenze. Děkuji za tu knihu, za to, že jste ji napsala a že máme možnost seznámit se s osudem tohoto neuvěřitelně silného muže. Moc přeji, aby román oslovil stejně silně čtenáře v Africe a aby pomohl dětem ulice. S úctou a přátelsky
Jana Mudrová, Krkonošský deník, leden 2019

Právě jsem dočetla jedním dechem knihu Smrticí byznys. I když téma je velmi závažné a těžké kniha se Vám moc povedla a děkuji za ni.
Gita Civínová, leden 2019

Ohlasy od čtenářů 2018


Knihu Nezlomný jsem přečetl skoro za den a je skvělá!!!
Mart Eslem, prosinec 2018

Knihu Nezlomný doporučuji. Přečetla jsem jako vždy jedním dechem. A pokud je někdo v naší bohaté zemi nespokojený, o to víc by se měl s tímto příběhem seznámit.
Hana Peterová, prosinec 2018

V neděli jsem dočetla Vaši knihu Nezlomný... Je to neskutečný příběh a klobouk dolů, jak jste to napsala! Četlo se to samo, navíc jsem i měla pocit, že v tý Africe jsem. Tahle kniha a příběh, ze mě nezmizí.... chvílemi mi tedy bylo z toho taky až zle, ke konci jsem několikrát plakala...
Pracuju v jedné městské knihovně na západě Čech, takže ji budu nadšeně doporučovat nejen našim čtenářům, ale i svým přátelům. PS: Smrtící bysnys byl taky hodně dobrej.
Dana Urbanová, prosinec 2018

O knížce Smrtící byznys jsem hodně slyšela i četla. Proto se mnou odcestovala v květnu ze Světa knihy domů, podepsaná od autorky. Román poukazuje na jeden z problémů dnešní doby, a sice na obchod s falešnými léky v Africe. Teď jsem ji dočetla a jsem konsternovaná z toho, co všechno se ve světě děje. Člověk si znovu uvědomí, že má být vděčný za to, co má. A taky bezmoc při boji se zlem. Téma je smutné, ale knížka se četla dobře. Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi příběhy inspirované skutečností.
Radka Jakubíčková, červen 2018

Právě jsem dočetla knihu Smrtící byznys a musím přiznat, že mnou docela otřásla. Kéž by to byla fikce a ne skutečnost. Je velká škoda, že s tím my, obyčejní lidé, nemůžeme nic moc dělat. Tak aspoň knihu budu doporučovat dál, ať se problém dostane do povědomí co nejvíce lidí. Moc děkuji, že se takovým nebezpečným tématem zabýváte.
Kateřina Hamplová, květen 2018

Právě jsem dočetla jedním dechem Vaši poslední knížku Smrtící byznys. Zakoupila jsem si ji na přednášce v Hronově. Hodně cestuji, navštívila jsem i africké státy... Indii. Vůbec jsem si nikdy neuvědomila, že i mně mohou být podány falešné léky, pokud bych musela vyhledat zdravotní pomoc v zahraničí. Vaše knížka je napsaná velice čtivě od začátku do konce. Rozhodně budu tuto knížku doporučovat s vyprávěním, jak velký dojem na mě zanechala Vaše přednáška. Přeji mnoho dalších spisovatelských úspěchů.
MUDr. Lenka Horáková, únor 2018

Knížka Smrtící byznys byla úžasná a tak moc mě vtáhla do děje, že jsem až zapomínala vystoupit z tramvaje. Bohužel se o této problematice u nás málo mluví. Já mám vystudovanou geografii a na VŠ jsme podobné problémy probírali.
Děkuji Vám, že jsem si mohla přečíst tak poutavou knihu. Řadím se mezi Vaše čtenáře.
Přeji Vám mnoho úspěchů.
Martina Štětinová, leden 2018

Ohlasy od čtenářů 2017


Knihu Smrtící byznys jsem přečetla jedním dechem za jeden den. Poprvé jsem byla ráda, že na mě skočila chřipka a měla jsem tedy dovoleno zůstat v posteli a číst. Knížka je úžasná a hlavně je to realita. Jak píšete, může se to stát každému z nás. Přeji hodně spokojených čtenářů a už teď se těším na další.
Radka Reginová, září 2017

Knihu Smrtící byznys jsem přečetla jedním dechem. Pěkné, i když smutné.
Lada Voňková, září 2017

Kniha Smrtící byznys mne velmi zaujala, je čtivá, poutavá a přečetla jsem ji jedním dechem během jednoho dne. Teď ji vřele doporučuji všem čtenářům naší knihovny. A protože mne kniha velmi zaujala, rozhodla jsem se objednat další Vaše knihy. Těším se na další poutavé příběhy a přeji Vám mnoho úspěchů při dalším psaní. 
Lada Plechingerová, září 2017

Moc a moc děkuji za ukázku z Vaší připravované knihy Smrtící byznys - přiznávám, že se nemohu dočkat až kniha vyjde a já si ji celou přečtu. Téma je zajímavé, navíc exotické prostředí - přesně to, co se mi líbí. Přečetla jsem  "Dobrovolnici" (dávám 1*) a teď se chystám na Karibu Keňa.  Jste teď moje VIP autorka - díky za krásné a zajímavé knihy.
Hanka Brožová, červenec 2017

Moc Vám děkuji za zaslanou ukázku z knihy Smrtící byznys. Musím říct, že příběh zní velmi dobře a za mě, po přečtení Vaší ukázky, napínavě.
Zaměřím se na Vaše doposud vydané knihy a velmi se těším na Smrtící byznys, až jej přelouskám celý.
Bohunka, červenec 2017

Dostala se mi do rukou vaše knížka Očarovaná a musím Vám moc poděkovat za milé čtení. Cestovat do Afriky mě vždy lákalo, ale nikdy nebyla ani příležitost a snad ani dost odvahy podívat se tam. Ale knihy o této zemi mám velmi ráda. Hlavně o životě tamních žen nebo i Evropanek tam přivdaných apod. Už se těším na září, až vyjde Vaše novinka.
Jana Pavlová, červenec 2017

Dnes jsem jedním dechem přečetla knihu Očarovaná. Úžasný zážitek. Děkuji.
Marcela Hrubá, leden 2017


Dechberoucí příběh Nebe nad Zanzibarem

Ponořte se do magického světa dobrodružných, romantických a napínavých příběhů. Afrika... to je kontinent, kde necháte kus Vašeho srdce.
Mediální partneři:

Lemito Media Ghetto Zouk Rail reklam

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR Jooble Urologická klinika