Besedy o Africe - nabídka vystoupení


Pokud máte zájem o autorské čtení nebo besedu o Africe pro základní či střední školu, knihovnu, domov důchodců, domluvte si termín na emailu hana@hindrakova.cz. Kvůli velkému zájmu je potřeba rezervovat termín s dostatečným předstihem.

Autorka dále nabízí texty pro weby a blogy, PR články (více informací najdete zde) a individuální konzultace pro začínající autory (zejména k tématu marketing a propagace knihy). Cena je dohodou.

 

Nabídka besed:

 

Keňa v románech

Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací a Keňa se stala inspirací pro její knihy Děti nikoho, Karibu Keňa, Dobrovolnice a Očarovaná. Během přednášky se přenesete do exotické Keni prostřednictvím krátkých videí, fotografií, autorčina vyprávění a úryvků z jejích knih. Beseda je rovněž vhodná pro žáky 2. stupně základních škol a pro žáky středních škol.

 

Lék nebo zabiják

Populární autorka románů z afrického prostředí Hana Hindráková představí svou novou knihu Smrtící byznys, jejímž hlavním tématem je problematika falešných léků.

 

Děti nikoho

Román Děti nikoho poutavě vypráví příběh dítěte ulice, který je inspirovaný skutečností. Děti ulice jsou v Keni velmi aktuálním tématem, protože v posledních letech došlo k jejich alarmujícímu nárůstu. Součástí besedy je autorské čtení z knihy Děti nikoho, povídání o problematice života na ulici v Keni a promítání fotografií.

 

Očarovaná Afrikou

Očarovaná Afrikou představuje román Očarovaná, jehož hlavními tématy jsou čarodějnictví a závislost na alkoholu. Autorské čtení z románu je doplněno vyprávěním o Keni, promítáním videí a fotografií.

 

Lovci lebek

Autorské čtení z románu z prostředí speciální pátrací jednotky doplněné povídáním o tom, jak kniha vznikala, jaké je to psát ve dvojici, dále promítáním fotografií a videí z policejních zásahů.

 

Keňa očima spisovatelky I

Prostřednictvím autorčina vyprávění a promítání fotografií se děti seznámí se životem v Keni a se spisovatelskou profesí. Beseda je určená pro žáky prvního stupně základních škol.

 

Keňa očima spisovatelky II

Prostřednictvím autorčina vyprávění, promítání fotografií a videí se mladí lidé seznámí s životem v Keni a se spisovatelskou profesí. Beseda je zaměřená na kontrasty Keni (turistické zajímavosti, život v chudinských čtvrtích, život dětí ulice) a je určená pro žáky druhého stupně základních škol a pro žáky středních škol.

Seznam aktuálních vystoupení najdete zde.

 

 

Fotogalerie

 

 


Mediální partneři:

Lemito Media Radio Ergensis Lavickyzadarmo.cz Rail reklam

Lavicky.cz Kašpar PR


Podporuji:

Lékaři bez hranic Pes pro tebe