Besedy o Africe - nabídka vystoupení


Pokud máte zájem o autorské čtení nebo besedu o Africe pro základní či střední školu, knihovnu, domov důchodců, domluvte si termín na emailu hana@hindrakova.cz. Kvůli velkému zájmu je potřeba rezervovat termín s dostatečným předstihem.

Autorka dále nabízí texty pro weby a blogy, PR články (více informací najdete zde) a individuální konzultace pro začínající autory (zejména k tématu marketing a propagace knihy). Cena je dohodou.

 

Nabídka besed:

 

Keňa v románech

Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací a Keňa se stala inspirací pro její knihy Děti nikoho, Karibu Keňa, Dobrovolnice a Očarovaná. Během přednášky se přenesete do exotické Keni prostřednictvím krátkých videí, fotografií, autorčina vyprávění a úryvků z jejích knih. Beseda je rovněž vhodná pro žáky 2. stupně základních škol a pro žáky středních škol.

 

Děti nikoho

Román Děti nikoho poutavě vypráví příběh dítěte ulice, který je inspirovaný skutečností. Děti ulice jsou v Keni velmi aktuálním tématem, protože v posledních letech došlo k jejich alarmujícímu nárůstu. Součástí besedy je autorské čtení z knihy Děti nikoho, povídání o problematice života na ulici v Keni a promítání fotografií.

 

Očarovaná Afrikou

Očarovaná Afrikou představuje román Očarovaná, jehož hlavními tématy jsou čarodějnictví a závislost na alkoholu. Autorské čtení z románu je doplněno vyprávěním o Keni, promítáním videí a fotografií.

 

Lovci lebek

Autorské čtení z románu z prostředí speciální pátrací jednotky doplněné povídáním o tom, jak kniha vznikala, jaké je to psát ve dvojici, dále promítáním fotografií a videí z policejních zásahů.

 

Keňa očima spisovatelky I

Prostřednictvím autorčina vyprávění a promítání fotografií se děti seznámí se životem v Keni a se spisovatelskou profesí. Beseda je určená pro žáky prvního stupně základních škol.

 

Keňa očima spisovatelky II

Prostřednictvím autorčina vyprávění, promítání fotografií a videí se mladí lidé seznámí s životem v Keni a se spisovatelskou profesí. Beseda je zaměřená na kontrasty Keni (turistické zajímavosti, život v chudinských čtvrtích, život dětí ulice) a je určená pro žáky druhého stupně základních škol a pro žáky středních škol.

Seznam aktuálních vystoupení najdete zde.

 

 

Fotogalerie

 

 


Mediální partneři:

Lemito Media Radio Ergensis Lavickyzadarmo.cz Rail reklam

Lavicky.cz Kašpar PR


Podporuji:

Lékaři bez hranic Pes pro tebe