Mé knihy o Africe a cestopisy z celého světa


Můj africký příběh

Můj africký příběh je knihou nejen pro autorčiny čtenářky a čtenáře, které zajímá, jak se dostala do Afriky a k psaní knih z afrického prostředí. Inspiraci a motivaci v ní jistě najdou i milovníci Afriky, cestovatelé, snílci, dobrovolníci či začínající spisovatelé.

V knize se dozvíte, jak se autorka z nadšeného dobrovolníka, který chtěl spasit celou Afriku, stala téměř odpůrcem rozvojové pomoci. Jak se jí podařilo během několika let vydat 9 románů u 3 renomovaných nakladatelství, zaplnit diář autorskými čteními a stát se první českou spisovatelkou publikovanou v Keni.

Více o knize Můj africký příběh

Bouře nad savanou

Novinářka Nora se při záchraně keňského chlapce dostane na stopu vraždící sekty Mungiki. Její činnost nezůstane bez povšimnutí a Nora brzy nachází výhružné vzkazy. Spolu s kolegou Paolem se přesto vydává neohroženě po stopách keňských zločinců a riskuje vše pro ty, o nichž netuší, jestli jsou  ještě naživu.

Více o knize Bouře nad savanou

269 Kč

Nezlomný

Skutečný příběh plný bolesti, strachu, vzdoru a odhodlání.

Njoro musel opustit v sedmi letech matku, která byla závislá na alkoholu a mlátila ho. Začal žebráním, ale brzy mu nezbylo než krást. Život v gangu provázelo znásilňování i lynčování. Zákon ulice ho natolik poznamenal, že se možná nedokáže dostat z úplného dna, ani když mu někdo podá pomocnou ruku.

Více o knize Nezlomný

269 Kč

Děti nikoho

"Pokud máte chuť ronit slzy beznaděje i štěstí nad osudy afrických obyvatel, určitě mohu knihu Děti nikoho doporučit. O její čtivosti svědčí i fakt, že se dostala do úzké nominace 20 knih na serveru DatabazeKnih.cz. Přesvědčete se tedy sami."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Děti nikoho

199 Kč

Smrtící byznys

"Nesmírně čtivý a napínavý příběh, který vás donutí přemýšlet o nespravedlnosti světa, o moci peněz a chamtivosti lidí."
Nela Boudová

"Od první věty čtivé, zasvěcené, napínavé a odvážné. Doporučuji!"
Tereza Kostková

"Silný... úžasný... nemám slov."
Bob Klepl

Více o knize Smrtící byznys

249 Kč

Lovci lebek

"Stručné, syrové, ale velmi zdařilé... Divila bych se, kdyby tato kniha nevzbudila značný rozruch."

knižní blogerka Michaela Rubášová

 

Více o knize Lovci lebek

Očarovaná

"Očarovaná je exkurzí do země, ve které číhá řada nebezpečí. Hindráková je výborná vypravěčka, která dokáže několika větami popsat prostředí a navodit atmosféru. Pusťte se do strhujícího příběhu o zemi, kde neplatí žádné z našich pravidel."

Veronika Černucká, Knihcentrum revue

 

Více o knize Očarovaná

199 Kč

Dobrovolnice

"Musím přiznat, že jsem knihu přečetla během jednoho odpoledne, opravdu jsem měla problém se od ní odtrhnout. Místy jsem se napětím kousala do rtů a v některých chvílích mi po tvářích stékaly slzy. Román prostě rozbouří vaše emoce a přináší i pozitivní energii, které je dnes tolik potřeba."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Dobrovolnice

199 Kč

Karibu Keňa

"Milovat knížky z Afriky mě naučil Wilbur Smith. Hned, jak jsem od něj přečetla první knihu, věděla jsem, že chci přečíst o tomto kontinentu vše, co se dá. Proto jsem byla nadšená, když jsem viděla, že Hana Hindráková napsala „Karibu Keňa“. Je to kniha napínavá a tajemná, jako Afrika sama."

Martina Bubeníková, lidovky.cz

Více o knize Karibu Keňa

199 Kč


Po rozkliknutí detailu knihy se dozvíte více o knize samotné i o tom, kde se dá kniha koupit. Kde je možné, dávám ke stažení krátkou ukázku v PDF.


Dechberoucí příběh Pokušení

Ponořte se do magického světa dobrodružných, romantických a napínavých příběhů. Afrika... to je kontinent, kde necháte kus Vašeho srdce.
Mediální partneři:

Lemito Media Ghetto Zouk Lavickyzadarmo.cz Rail reklam

Lavicky.cz Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR Kašpar PR Jooble


Podporuji:

Lékaři bez hranic Pes pro tebe