Mé knihy o Africe a cestopisy z celého světa


Lovci lebek

"Stručné, syrové, ale velmi zdařilé... Divila bych se, kdyby tato kniha nevzbudila značný rozruch."

knižní blogerka Michaela Rubášová

 

Více o knize Lovci lebek

Očarovaná

"Očarovaná je exkurzí do země, ve které číhá řada nebezpečí. Hindráková je výborná vypravěčka, která dokáže několika větami popsat prostředí a navodit atmosféru. Pusťte se do strhujícího příběhu o zemi, kde neplatí žádné z našich pravidel."

Veronika Černucká, Knihcentrum revue

 

Více o knize Očarovaná

Objednat v e-shopu

Dobrovolnice

"Musím přiznat, že jsem knihu přečetla během jednoho odpoledne, opravdu jsem měla problém se od ní odtrhnout. Místy jsem se napětím kousala do rtů a v některých chvílích mi po tvářích stékaly slzy. Román prostě rozbouří vaše emoce a přináší i pozitivní energii, které je dnes tolik potřeba."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Dobrovolnice

Objednat v e-shopu

Karibu Keňa

"Milovat knížky z Afriky mě naučil Wilbur Smith. Hned, jak jsem od něj přečetla první knihu, věděla jsem, že chci přečíst o tomto kontinentu vše, co se dá. Proto jsem byla nadšená, když jsem viděla, že Hana Hindráková napsala „Karibu Keňa“. Je to kniha napínavá a tajemná, jako Afrika sama."

Martina Bubeníková, lidovky.cz

Více o knize Karibu Keňa

Objednat v e-shopu

Děti nikoho

"Pokud máte chuť ronit slzy beznaděje i štěstí nad osudy afrických obyvatel, určitě mohu knihu Děti nikoho doporučit. O její čtivosti svědčí i fakt, že se dostala do úzké nominace 20 knih na serveru DatabazeKnih.cz. Přesvědčete se tedy sami."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Děti nikoho

Objednat v e-shopu


Po rozkliknutí detailu knihy se dozvíte více o knize samotné i o tom, kde se dá kniha koupit. Kde je možné, dávám ke stažení krátkou ukázku v PDF.