Mé knihy o Africe a cestopisy z celého světa


(při objednávce bude k ceně knihy připočteno 60 Kč poštovné)

Nezlomný

Skutečný příběh plný bolesti, strachu, vzdoru a odhodlání.

Njoro musel opustit v sedmi letech matku, která byla závislá na alkoholu a mlátila ho. Začal žebráním, ale brzy mu nezbylo než krást. Život v gangu provázelo znásilňování i lynčování. Zákon ulice ho natolik poznamenal, že se možná nedokáže dostat z úplného dna, ani když mu někdo podá pomocnou ruku.

269 Kč

Smrtící byznys

"Nesmírně čtivý a napínavý příběh, který vás donutí přemýšlet o nespravedlnosti světa, o moci peněz a chamtivosti lidí."

Nela Boudová

"Od první věty čtivé, zasvěcené, napínavé a odvážné. Doporučuji!"

Tereza Kostková

"Silný... úžasný... nemám slov."

Bob Klepl

249 Kč

Lovci lebek

"Stručné, syrové, ale velmi zdařilé... Divila bych se, kdyby tato kniha nevzbudila značný rozruch."

knižní blogerka Michaela Rubášová

 

Více o knize Lovci lebek

240 Kč

Očarovaná

"Očarovaná je exkurzí do země, ve které číhá řada nebezpečí. Hindráková je výborná vypravěčka, která dokáže několika větami popsat prostředí a navodit atmosféru. Pusťte se do strhujícího příběhu o zemi, kde neplatí žádné z našich pravidel."

Veronika Černucká, Knihcentrum revue

 

Více o knize Očarovaná

240 Kč

Dobrovolnice

"Musím přiznat, že jsem knihu přečetla během jednoho odpoledne, opravdu jsem měla problém se od ní odtrhnout. Místy jsem se napětím kousala do rtů a v některých chvílích mi po tvářích stékaly slzy. Román prostě rozbouří vaše emoce a přináší i pozitivní energii, které je dnes tolik potřeba."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Dobrovolnice

240 Kč

Karibu Keňa

"Milovat knížky z Afriky mě naučil Wilbur Smith. Hned, jak jsem od něj přečetla první knihu, věděla jsem, že chci přečíst o tomto kontinentu vše, co se dá. Proto jsem byla nadšená, když jsem viděla, že Hana Hindráková napsala „Karibu Keňa“. Je to kniha napínavá a tajemná, jako Afrika sama."

Martina Bubeníková, lidovky.cz

Více o knize Karibu Keňa

199 Kč

Děti nikoho

"Pokud máte chuť ronit slzy beznaděje i štěstí nad osudy afrických obyvatel, určitě mohu knihu Děti nikoho doporučit. O její čtivosti svědčí i fakt, že se dostala do úzké nominace 20 knih na serveru DatabazeKnih.cz. Přesvědčete se tedy sami."

Alena Badinová, Klub knihomolů

Více o knize Děti nikoho

199 Kč


Po rozkliknutí detailu knihy se dozvíte více o knize samotné i o tom, kde se dá kniha koupit. Kde je možné, dávám ke stažení krátkou ukázku v PDF.


Mediální partneři:

Lemito Media Ghetto Zouk Lavickyzadarmo.cz Rail reklam

Lavicky.cz Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR Kašpar PR Jooble


Podporuji:

Lékaři bez hranic Pes pro tebe